Kelly ketasäke (Estonian)

Kelly ketasäke Autraalia seade toodetud Saksamaal Euroopa turu jaoks

Ainulaadne romikujuline ketasäke erinevate ketaste ja piide kettidega võimaldavad hooaja vältel teha erinevaid kergemaid mullharimistöid. Kellyga on teil võimalik teha oluliselt väiksme aja, raha ja masinakuluga kõrrekoorimist, külvieelset mullaharimsit, vahekultuuri mulda viimist, maisitüü multsimist ning künni tasandamist. Seade on välja töötatud põllumehelt põllumehele ning on hinnatud jõudluse ja usaldusväärsuse poolest.

types-of-tillage-discs

CL2 ketastega kett

Nõgus vahetatav ketas paigaldatuna raskele terasevalust rummule mis ühendatakse omavahel konksu ja silmusega. Rummu kaal ja kuju tagavad ketta lõikumise ning reguleerivad töösügavust. Ketas tuleb toime ka rohkete taimejäänustega ning on hästi toimiv umbrohutõrjes.
Kaal 112 kg/m
Ketaste vahe 214 mm

CL1 ketastega kett

CL1 on Kelly ketastest kõige mitmekülgsem ketas. Tegemist on nõgusa kettaga, mis on valmistatud vastupidavast terasevalusulamist. Kettad ühendatakse konksu ja silmuse abil. See on sobilik ketas kõrrekoorimiseks, umbrohutõrjeks ja pinnase tasandamiseks õigel sügavusel, et tulemuseks oleks ideaalne külvipind.
Kaal 70 kg/m
Ketaste vahe 163 mm

Sõrmketastega kett

Tänu 10 piile ketta kohta ja 125 mm vahekaugusele on see vastupidav sõrmketastega kett väga
efektiivne. Väikese vahekaugusega piisid saab paigaldada nii tahapoole kui ettepoole suunaga. Tahapoole suunaga asetuse korral on ühendatud tasandamise ja segamise funktsioon, mille tulemuseks on pinnalähedaselt toimiv ja isepuhastuv tööriist külvipinna ettevalmistamiseks.
See ketas on märkimisväärselt tõhus umbrohu tõrjel ning saab ideaalselt hakkama külvieelse või -järgse herbitsiidide segamisega. Agressiivsema ettepoole suunaga asetuse korral toimib sõrmketas esmase kerge mullaharimistööriistana, tasandades ja valmistades ette külvipinda.
Kaal 85 kg/m
Ketaste vahe 125 mm

Piikidega kett

Tänu 132 piigile meetri kohta on see piikidega kett äärmiselt tõhus mullapinna tasandamisel ning tärkamiseelselt kasutatavate herbitsiidide segamisel mullaga. Ketid rulluvad ja pakivad õrnalt mulda, tasandades servi ja täite vagusid. Piikidega keti eeliseks on ka asjaolu, et see on isepuhastuv. Piikide nurk ja asetus aitavad vältida taimejäänuste kogumist keti ümber.
Kaal 25 kg/m
Ketaste vahe 90 mm

Võta meiega ühendust

Contact Estonia